Start Publikacje "Głowę trzeba nosić wysoko"

Autor: ks. Rafał Starkowicz
Zespół redakcyjny: Agata Lesicka, Agnieszka Lesicka, ks. Jan Plottke, Marzena Siedlikowska
Wydawnictwo: Hurtownia Książek i Dewocjonaliów "Św. Paweł", Gdańsk 2017
Stron: 319
ISBN: 978-83-937295-2-4

Bogato ilustrowana, wydana na papierze kredowym publikacja opisująca życie i losy kapitana Zbigniewa Sulatyckiego- kapitana żeglugi wielkiej, patrioty, działacza katolickiego odznaczonego w 2016 roku Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

Książka zawiera słowo wstępne Abp Sławoja Leszka Głódzia, podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich opisuje historię życia kapitana, natomiast druga zawiera wywiady ze znanymi Polakami, takimi jak m.in.: Bp Antoni Pacyfik Dydycz, Premier Jarosław Kaczyński, Premier Jan Olszewski, Minister MSWiA Joachim Brudziński, Ojciec dr Tadeusz Rydzyk CSsR, na temat osoby kapitana Sulatyckiego i jego wpływu na polski interes gospodarczy, a także kształtowanie patriotycznych postaw młodego pokolenia.