Start Parafia Porządek mszy świętych

• 12:00 Msza święta dla dzieci
  • 18:00 Msza święta popołudniowa

• 08:30 Msza święta w kaplicy w Werblini
  • 15:00 Msza święta w kaplicy w St. Dworze (pierwsza niedziela miesiąca)
  • 20:30 Msza święta w kaplicy w St. Dworze (każda niedziela lipca i sierpnia)

W dni powszednie

• 07:00 Msza święta poranna
  • 18:00 Msza święta wieczorna

• 17:00 Msza święta w kaplicy w Werblini (w wybrane dni tygodnia)

dodatkowa msza w święta zniesione

• 10:00 Msza święta w kościele parafialnym
  • 17:00 Msza święta w kaplicy w Werblini

Spowiedź Święta

Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty - 15 minut przed każdą mszą świętą w niedzielę i w dni powszednie.

Ponadto w pierwszy piątek miesiąca:

• od 17:00 w Starzynie
  • od 16:00 w Werblini