ks. kanonik mgr Jan Plottke

Proboszcz

Ks. Jan urodził się 10 czerwca 1968 roku w Czarnej Dąbrówce. W 1974 roku rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej Rokitki-Rokity. W latach 1982-1986 uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego św. Stanisława Kostki w Płocku. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Gdańskiego Seminarium Duchownego w Gdańsku-Oliwie, a w 1992 roku przyjął święcenia kapłańskie. W latach 1992-1996 pełnił obowiązki wikariusz w parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela i św. Brata Alberta w Gdyni-Chylonii. W latach 1996-2004 zostaje wikariuszem w parafii Chrystusa Króla i Błogosławionej siostry Alicji w Wejherowie. Od 1 sierpnia 2004 roku jest proboszczem w starzyńskiej parafii.

ks. mgr lic. Krzysztof Sieniawski

Wikariusz

Pochodzi z Parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku. Ukończył V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku-Oliwie i po zdaniu matury wstąpił do Gdańskiego Seminarium Duchownego. Święcenia prezbiteratu otrzymał w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.