W życiu parafii starzyńskiej olbrzymią rolę odgrywali i odgrywają ministranci. To oni uczestniczą najbliżej ołtarza w czynnościach liturgicznych. Zawsze chętnie przychodzili, aby służyć Bogu i dawać świadectwo wiary, zarówno w kościele jak i w swoim środowisku. Spośród tej grupy wyrosło wielu wspaniałych księży, dobrych małżonków i rodziców, którzy dalej przekazują wiarę otrzymaną w swoich rodzinach i umacniają się poprzez służbę przy ołtarzu Pana.

Obecnie do Liturgicznej Służby Ołtarza należą:

Starzyno

1. Ceynowa Szymon