Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 3. Niedzielę Wielkiego Postu - 20.03.2022 r.
  1. Trwa Wielki Post. Zapraszamy do udziału w Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żalach. W biurze parafialnym nabyć, można paschaliki w cenie 15 zł.
  2. Dzisiaj spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: o godz. 18.00 wspólna msza święta, a po niej katecheza.
  3. W środę na zbiórkę ministrancką ks. Krzysztof zaprasza grupę starszą ze szkoły ponadpodstawowej.
  4. We czwartek od godz. 17.00 do 18.00 tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego - msze święte o godz. 7.00, 17.00 - (Werblinia) i o 18.00 – podczas tej mszy świętej będzie możliwość podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone aborcją. Zobowiązanie modlitewne jest osobiste i trwa przez 9 miesięcy, w czasie których codziennie odmawia się dziesiątkę różańca. Zachęcamy do podjęcia tego dzieła!
  6. W środę po mszy świętej wieczornej w kościele spotkanie członków Męskiej Róży Żywego Różańca.
  7. Ofiary na kwiaty do Grobów Pańskich można składać: parafianie z Werblini u p. Bojke, parafianie ze St. Dworu u p. Bradtke, a parafianie ze Starzyna, Parszkowa, Radoszewa, Połchówka, Kłanina i Sulicic w biurze parafialnym.
  8. W najbliższy piątek nie będzie spotkania biblijnego.
  9. W sobotę rusza autokarowa pielgrzymka do Skrzatusza i Wiela. Uczestnicy gromadzą się najpóźniej o godz. 6.20, autokar wyrusza o godz. 6.30. Powrót około godz. 22.30. Prosimy zabrać śniadanie.
  10. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  11. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  • I-sza: Artur Szornak z par. Starzyno i Agnieszka Hohn z par. Władysławowo
  • I-sza: Bartłomiej Ratke z par. Puck Fara i Dorota Lietzau z par. Starzyno
  • II-ga: Kacper Miotk i Justyna Tarnowska z par. Starzyno
  • III-cia: Bartłomiej Koper i Anna Skrzypkowska z par. Starzyno.
  1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Mechowskiej, Dominikańskiej, Polnej i Spółdzielców, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Słoneczna, Spokojna, Pucka, Ogrodowa i Malinowa. Kolekta z przyszłej niedzieli na zakończenie I kwartału za wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Eugenię Milewczyk, lat 88 z Sulicic. R.I.P.