Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 7. Niedzielę zwykłą - 20.02.2022 r.
  1. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętej o godz. 10.00 poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W czwartek w godz. od 17.00 do 18.00 tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Kolejne spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 6 marca. Młodzież uczestniczy we mszy świętej o godz. 18.00 oraz w katechezie po mszy świętej.
  4. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ks. Krzysztof zaprasza na spotkanie w poniedziałek, 7 marca, po mszy świętej wieczornej.
  5. Księża salezjanie zapraszają na spotkanie z Panem Jackiem Pulikowskim - cenionym działaczem Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwa Rodzinnego. Spotkania odbędą się w Szkole Salezjańskiej w Kniewie 27 lutego o godz. 16.00 - dla małżeństw pt. Szczęście w małżeństwie i w rodzinie oraz 28 lutego o godz. 17.30 - dla mężczyzn pt. Cztery funkcje mężczyzny. Serdecznie polecamy te spotkania.
  6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  • II-ga: Oskar Jakub Lemke z par. Starzyno i Aleksandra Małgorzata Bigott z par. Chłapowo.
  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:
  • poniedziałek – św. Piotra Damianiego, biskupa.
  • wtorek – Katedry św. Piotra, apostoła.
  • środa – św. Polikarpa, biskupa męczennika.
  1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Dębowej, Topolowej, Brzozowej i Klonowej, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Długa od kapliczki przy ul. Mechowskiej do Leśniczówki.