Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 6. Niedzielę zwykłą - 13.02.2022 r.
  1. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, w Starzynie i Werblini.
  2. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  • I-sza: Oskar Jakub Lemke z par. Starzyno i Aleksandra Małgorzata Bigott z par. Chłapowo.
  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:
  • poniedziałek – św. Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa.
  1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Cichej i Bukowej, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Dębowa, Topolowa, Brzozowa i Klonowa.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Helenę Szweda, lat 89, ze Starzyna i Pawła Kutzchke, lat 82 ze Sulicic. R.I.P.