Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 5. Niedzielę zwykłą - 06.02.2022 r.
  1. Dzisiaj o godz. 10.00 i 12.00 gościmy w naszej parafii małżeństwa ze wspólnoty Domowego Kościoła. Po mszy możliwość spotkania w salce na plebanii.
  2. W piątek w kościele, wspomnienie NMP z Lourdes Międzynarodowy Dzień Chorych – po mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
  3. Przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu na temat trwającego w kościele synodu - w poniedziałek, 7 lutego, o godz. 18.30 na plebanii.
  4. Młodzież przygotowująca się do bierzmowa-nia dzisiaj uczestniczy we mszy świętej o godz. 18.00, a następnie w katechezie po mszy świętej. W przyszłą niedzielę młodzież odbiera materiały. Informujemy też, że uroczystość bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w piątek, 20 maja, o godz. 18.00.
  5. Spotkanie dla młodszej grupy ministrantów ze szkoły podstawowej w środę po mszy świętej wieczornej
  6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:
  • wtorek – św. Hieronima Emilianiego, św. Józefiny Bakhity.
  • czwartek – św. Scholastyki, dziewicy.
  • piątek – Najświetszej Maryi Panny z Lourdes, Dzień Chorego.
  1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zdjęcie dekoracji świątecznej mieszkańcom Starzyna ul. Nowy Świat, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Cichej i Bukowej.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Marka Klebba, lat 46, z Kłanina. R.I.P.