Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 09.01.2022 r.
  1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Chrztu Pańskiego – módlmy się za naszych rodziców, chrzestnych i kapłanów, którzy nam tego sakramentu udzielili.
  2. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini.
  3. Na prośbę ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy w każdy czwartek od godz. 17.00 do 18.00 będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, a w czasie mszy świętej wieczornej kazanie eucharystyczne.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie kolędowej. Rodziny, które nie mogły być obecne zapraszamy do udziału w czasie nowenny we środę o godz. 18.00.
  6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Połchówka domy po lewej stronie w kierunku Świecina, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Połchówka domy po prawej stronie w kierunku Świecina.