Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 4. Niedzielę Adwentu - 19.12.2021 r.
  1. We wtorek w czasie mszy świętej o godz. 18.00 harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju.
  2. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia – msze święte Wigilii Narodzenia Pańskiego o godz. 19.00 w Sulicicach Południu, o godz. 20.00 w Starzyńskim Dworze, o godz. 22.00 w Starzynie, o godz. 23.00 w Werblini, a uroczysta Pasterka w Starzynie o godz. 24.00. Msze święte w I i II Dzień Świąt w układzie niedzielnym – kolekta z drugiego dnia na uczelnie katolickie, a z mszy wigilijnych na fundusz obrony życia. Nie będzie spowiedzi świętej w czasie mszy wigilijnych oraz w święta. W przyszłą niedzielę dodatkowa msza święta w Starzynie o godz. 8.30.
  3. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialnym nabyć można kalendarze parafialne na 2022 rok w cenie 10 zł.
  4. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radoszewa ul. Topolowa 1, 9 i 39 oraz ul. Kłaninska 6, a w tym tygodniu w środę po mszy wieczornej o sprzątanie kościoła, ustawienie szopki betlejemskiej, dekorację choinek prosimy mieszkańców ulicy Nowy Świat ze Starzyna.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Joachima Tuszer, lat 79, ze Starzyna – jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 9.00. R.I.P