Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 3. Niedzielę Adwentu - 12.12.2021 r.
  1. Trwa święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 17.00 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami.
  2. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini.
  3. Dzisiaj odbywa się kiermasz świąteczny przygotowany przez dzieci niepełnosprawne z ośrodka „Razem” w Pucku – niech nasza pomoc stanie się jednym z adwentowych darów.
  4. W sobotę od godz. 9.00 do 10.00 tradycyjnie spowiedź przedświąteczna z udziałem spowiedników z naszego dekanatu.
  5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radoszewa Wybudowania, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Radoszewa ul. Topolowa 1, 9 i 39 oraz ul. Kłaninska 6.