Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 2. Niedzielę Adwentową - 05.12.2021 r.
  1. Rozpoczęliśmy święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 17.00 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami. W biurze parafialnym nabyć można świece Caritas – małe w cenie 10 zł i duże 20 zł. oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  2. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 12.00 modli się Bractwo Brewiarzowe. Spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, a za tydzień w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini
  3. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – msze święte o godz. 7.00, 17.00 (Werblinia) i o 18.00 w czasie tej mszy świętej poświęcimy medaliki dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W niedzielę 12 grudnia odbędzie się kiermasz świąteczny przygotowany przez dzieci niepełnosprawne z ośrodka „Razem” w Pucku.
  5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Parszkowa, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Radoszewa Wybudowania. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w akcję pomocy bezdomnym poprzez Caritas, za ofiarowane słodycze dla dzieci.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Janinę Tuszer, lat 86 ze Starzyna i Eryka Okoń, lat 82 z Radoszewa. R.I.P.