Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 33. Niedzielę zwykłą - 14.11.2021 r.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – odpust obchodzi parafia pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.
  2. W przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiorka do puszek u ministrantów na rzecz Caritas na pomoc dla migrantów – Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Jak co roku organizujemy mikołajki – prosimy o przynoszenie słodyczy na plebanię do piątku 3 grudnia.
  6. Przypominamy o dezynfekcji rąk przed wejściem do kościoła jak również zakładaniu maseczki.
  7. Pamiętajmy o bezpiecznym poruszaniu się na drodze i noszeniu elementów odblaskowych w porze wieczornej.
  8. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Werblini ul. Lipowa i Św. Rocha od nr 1 do 18.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Jana Klein, lat 82, ze Starzyńskiego Dworu – pogrzeb we środę o godz. 13.00. R.I.P.