Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 32. Niedzielę zwykłą - 07.11.2021 r.
  1. Trwa Oktawa uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego – zachęcamy do przystępowania do komunii świętej, nawiedzenia cmentarza i ofiarowania naszej modlitwy za bliskich i dusze w czyśćcu cierpiące
  2. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości Polski – msze święte o godz. 8.30 (Werblinia), 7.00, 10.00 i 18.00 (Starzyno) – prosimy o wywieszenie flag.
  3. Dzisiaj na mszę świętą o godz. 12.00 zapraszamy osoby odmawiające brewiarz. Spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, a za tydzień w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych – prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek.
  5. Jak co roku organizujemy mikołajki – prosimy o przynoszenie słodyczy na plebanię.
  6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy również osoby wyznaczone spośród kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  8. W tym tygodniu nie będzie spotkania dla ministrantów.