Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 25. Niedzielę zwykłą - 19.09.2021 r.
  1. Do piątku włącznie trwa nowenna przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Młodzież uczestniczy we mszy św. o g. 18.00 i nowennie, a następnie w próbie do g. 20.00. Ponadto od g. 20.00 do 24.00 każdego dnia trwa adoracja Najświętszego Sakramentu - na tą adorację zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć młodzież swoją modlitwą. Dyżurują rodzice zapisani na listę.
  2. Spowiedź dla młodzieży mającej przyjąć bierzmowanie, dla rodziców i świadków w piątek o g. 20.00.
  3. W sobotę o godz. 18.00 Bp Zbigniew Zieliński udzieli bierzmowania naszej młodzieży. Tego dnia młodzież gromadzi się w świątyni o godz. 17.15, świadkowie najpóźniej 17.30. Rodzice proszeni są o zajęcie przygotowanych miejsc, a wszystkich gości prosimy, aby nie zajmować miejsc zarezerwowanych. Z racji bierzmowania msza święta wieczorna w sobotę zostanie odprawiona o godz. 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci Św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o godz. 12.00 której przewodniczył będzie ks. Marian Dettlaff proboszcz parafii Św. Leona z Wejherowa, prosimy o obecność pocztów sztandarowych Żywego Różańca i asystę procesyjną. Przygotujmy się na tą uroczystość przez spowiedź świętą, abyśmy mogli przyjąć w ten dzień Pana Jezusa do swojego serca. W tym dniu będziemy też obchodzić 10-cio lecie przedszkola „Pod Aniołami” – od godz. 11.00 do 13.00 na placu plebanijnym pokazy                         i występy.
  5. Zbiórka dla ministrantów w tym tygodniu wyjątkowo w sobotę o g. 10.00.
  6. W niedzielę, 3 października o godz. 13.30 w Kłaninie msza święta dziękczynna i dożynkowa za zebrane plony – zapraszamy wszystkich gospodarzy naszej parafii i społeczność kłaninską.
  7. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
    • III-cia: Rafał Mieczysław Albecki z par. Krokowa i Sandra Irena Dettlaff z par. Starzyno.
  9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną państwu Bach, Świenc, Zielke i Śmielewskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością bierzmowania prosimy rodziców młodzieży bierzmowanej.
  10. Dziękujemy 98 rodzinom za ofiary na rzecz bocznych ołtarzy, podstaw pod feretrony i prace na cmentarzu. Kolekta z przyszłej niedzieli na zakończenie III kwartału na wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać.