Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowzięcia NMP

15 sierpień 2021

WNIEBOWZIĘCIE NMP

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  2. Jutro Kościół czci św. Rocha – msza święta o błogosławieństwo dla mieszkańców Werblini przez wstawiennictwo Patrona o godz. 8.30.
  3. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  4. Rodziców dzieci klas 0-3 informujemy, że będzie możliwość zakupu podręczników na plebanii we wrześniu po sporządzeniu listy klasowej. Dla chętnych starszych klas również będzie możliwość uzupełnienia brakujących książek.

II-ga: Patryk Szomburg z par. Starzyno i Katarzyna Darul z par. Krokowa.

1. Dnia 21 sierpnia 2021r w sobotę o godz. 15.00 Sołtys i Rada Sołecka Starzyna zapraszają na festyn rodzinny na boisko przy ul. Głuszewskiej. W programie: konkursy, dmuchańce, mecz towarzyski, kiełbaski z grilla, bufet i zabawa do rana z kapelą „Manijoce”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Werblini ul. Kaszubskiej od nr 1 do 25,  a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła po porannej mszy świętej prosimy mieszkańców Werblini ul. Kaszubska od nr 27 do 35.
  3. Dziękujemy 40 rodzinom za ofiary na rzecz bocznych ołtarzy, podstaw pod feretrony i prace na cmentarzu.