Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę zwykłą - 01.08.2021 r.
  1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym Kościół zachęca do podejmowania postanowień abstynencji w intencji naszej Ojczyzny. Módlmy się w tych dniach szczególnie za Pieszą Pielgrzymkę Kaszubską Hel – Jasna Góra.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie.

3. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego – msze święte o godz. 7.00, 17.00 i 18.00.

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
    • III-cia: Adam Biecke i Aleksandra Grochowiak z par. Starzyno.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Werblini ul. Jabłoniowej i Szkolnej, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła po porannej mszy świętej prosimy mieszkańców Werblini ul. Kościelnej i Nowej.

7. Dziękujemy 17 rodzinom za ofiary na rzecz bocznych ołtarzy, podstaw pod feretrony i prace na cmentarzu.