Drukuj
Odsłony: 969
 1. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, w Starzenie i w Werblini.
   
 2. We wtorek kolejne czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Połchówka. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła ze świecami.
   
 3. W sobotę o godz. 15.00 suma odpustowa ku czci Św. Benedykta w Starzyńskim Dworze w intencji mieszkańców, a po mszy świętej Sołtys Starzyńskiego Dworu, Rada Sołecka oraz KGW zapraszają na festyn na boisku przy ul. Krótkiej.
   
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 wyruszy ze Starzyna pielgrzymka rowerowa z ks. klerykiem Wojciechem Zielke na uroczystości odpustu rybackiego w Swarzewie.
   
 5. Biskup Zbigniew Zieliński udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii w sobotę 25 września o godz. 18.00 w wigilię odpustu parafialnego ku czci Św. Michała Archanioła.
   
 6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
 7. Zapowiedzi przedślubne:
  • I-sza: Tomasz Michał Badziong i Agata Dietrich z par. Starzyno.
  • II-ga: Wojciech Dudek z par. Starzyno i Agnieszka Szczepaniuk z par. Puck Fara.
  • III-cia: Łukasz Rafał Śmielewski i Julia Zielke z par. Starzyno.
    
 8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną p. Dettlaff i Muttke, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła po porannej mszy świętej prosimy mieszkańców Werblini ul. Żarnowiecka.
   
 9. Jak co roku pragniemy zrealizować kolejne inwestycje w kościele – w tym roku najpierw boczne ołtarze, następnie podstawy pod feretrony oraz dalsze prace na cmentarzu. Prosimy jak co roku o ofiary od poszczególnych rodzin na kolektę bądź w biurze parafialnym. Bóg zapłać.
   
 10. Dziękujemy z ufundowanie organów do kaplicy Św. Benedykta w Starzyńskim Dworze.
   
 11. Pożegnaliśmy śp. Jerzego Mroch, lat 55, z Łebcza, pochowanego na starzyńskim cmentarzu. R.I.P.