Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę zwykłą - 27.06.2021 r.
  1. We wtorek obchodzimy w Kościele Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie. W piątek i w sobotę kapłani odwiedzą chorych z sakramentami świętymi.

3. W miesiącach lipcu i sierpniu dodatkowa msza święta w niedzielę w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00 – pierwsza msza święta odbędzie się w kaplicy rodziny von Grass. Suma odpustowa ku czci św. Benedykta będzie miała miejsce w Starzyńskim Dworze w sobotę 17 lipca o godz. 15.00.

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

• I-sza: Łukasz Rafał Śmielewski i Julia Zielke z par. Starzyno.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną p. Domachowskim i Styn, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy narzeczonych przed uroczystością ślubną.

7. Dzisiejsza kolekta przeznaczona na wywóz śmieci z cmentarza na zakończenie II kwartału – Bóg zapłać.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Edmunda Glowienka, lat 58 z Radoszewa. R.I.P.