Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę zwykłą - 13.06.2021 r.
  1. Dzisiaj czuwanie fatimskie ofiarowane w intencji mieszkańców Parszkowa i Radoszewa – o godz. 17.30 Różaniec Fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

2. Serdecznie dziękujemy za udział w Oktawie uroczystości Bożego Ciała, szczególnie służbie ministranckiej, dzieciom i młodzieży, pocztom sztandarowym Żywego Różańca i wszystkim osobom zaangażowanym.

3. Dzisiaj odpust obchodzi parafia pw. Św. Antoniego Padewskiego w Karwi.

4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy również wyznaczone osoby spośród kandydatów młodzieży bierzmowanej.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Marka Mudlaff, lat 36, z Werblini – pogrzeb jutro o godz. 11.00. R.I.P.