Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę zwykłą - 06.06.2021 r.
  1. Do piątku, do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa trwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała – w piątek poświęcimy wianki, kwiaty i zioła.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

3. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.

4. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła p. Bernackim i Licau a o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy p. Budzisz i Lachs, a na sobotę prosimy wyznaczone osoby spośród młodzieży bierzmowanej.