Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Najświętszej Trójcy - 30.05.2021 r.
  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy - kończy się czas wyznaczony na przyjęcie Komunii wielkanocnej.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli   w pielgrzymce rowerowej na Kalwarię Wejherowską.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

4. W czwartek uroczystość Bożego Ciała – msze święte w układzie niedzielnym – po każdej mszy świętej procesja wokół kościoła i kaplicy z błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu. W Oktawie msze święte z procesjami w Werblini i w Starzynie. W poniedziałek wtorek i środę próba sypania kwiatów w Starzynie                o godz. 17.15.

5. Spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie. Do chorych z sakramentami świętymi udamy się w piątek i w sobotę.

6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła p. Bernackim i Licau a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy wyznaczone osoby spośród kandydatów do bierzmowania.

8. Prosimy, aby ziemię nie wyrzucać na nową część cmentarza, również przypominamy, aby śmieci wrzucać do kontenerów!!!