Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 23.05.2021 r.
  1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy - tego dnia kończy się czas wyznaczony na przyjęcie Komunii wielkanocnej.

2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3. Trwa miesiąc maj – zachęcamy do modlitwy ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa Maryjne w kościele w Starzynie o godz. 17.45, w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. Zachęcamy także do modlitwy w naszych domach.

4. W środę nie będzie spotkania dla ministrantów.

5. W przyszłą sobotę po mszy świętej porannej wyjedzie pielgrzymka rowerowa do Wejherowa na uroczystości Trójcy Przenajświętszej.

6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialny są jeszcze do nabycia książki o Słudze Bożym Biskupie Konstantynie Dominiku.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, a o sprzątanie kościoła w piątek po mszy rannej przed uroczystością ślubną prosimy p. Bernackich i Licau.

8. Uprzejmie prosimy, aby śmieci z cmentarza wrzucano do kontenerów!!! Dziękuję.