Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego - 16.05.2021 r.
  1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, za tydzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

2. Trwa miesiąc maj – zachęcamy do modlitwy ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa Maryjne w kościele w Starzynie o godz. 17.45, w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. Zachęcamy także do modlitwy w naszych domach.

3. Pielgrzymka do Wejherowa na uroczystości Trójcy Przenajświętszej będzie miała miejsce w sobotę 29 maja po mszy świętej porannej i będzie miała charakter rowerowy.

4. W środę po mszy świętej wieczornej spotkanie dla wszystkich ministrantów w kościele.

5. W przyszłą niedzielę o g. 19.00 spotkanie w kościele dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialny są jeszcze do nabycia książki o Słudze Bożym Biskupie Konstantynie Dominiku.
    • III-cia: Patryk Zbigniew Lewandowski z par. NMP Królowej Polski Wejherowo i Ewa Muza z par. Starzyno.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, a o sprzątanie kościoła w piątek po mszy wieczornej prosimy również rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Albina Kirkowskiego, lat 72 ze Starzyna. R.I.P.