Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną - 09.05.2021 r.
  1. Dzisiaj zaprezentowana zostanie w naszej parafii książka o Słudze Bożym Biskupie Konstantynie Dominiku przez kleryka Wojciecha Zielke – jednego ze współautorów publikacji. Koszt 10 zł – możliwość nabycia na plebanii.

2. W czwartek pierwsze w tym roku czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Werblini. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła ze świecami.

3. W najbliższą sobotę uroczystość pierwszej komunii świętej, spotkania dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Spowiedź święta przed uroczystością dla dzieci i ich bliskich w piątek od 16.30 do 18.00.

4. W piątek o godz. 15.30 spotkanie dla dzieci, które będą obchodzić rocznicę komunii świętej z ubiegłego roku, święta odprawiona będzie w niedzielę 16 maja o godz. 10.00.

5. Pielgrzymka do Wejherowa na uroczystości Trójcy Przenajświętszej będzie miała miejsce w sobotę 29 maja po mszy świętej porannej i będzie miała charakter rowerowy.

6. Trwa miesiąc maj – zachęcamy do modlitwy ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa Maryjne w kościele w Starzynie o godz. 17.45, w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. Zachęcamy także do modlitwy w naszych domach.

7. W środę po mszy świętej wieczornej spotkanie sportowe dla ministrantów na dużym boisku w Starzynie.

8. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
    • - II-ga: Patryk Zbigniew Lewandowski z par. NMP Królowej Polski Wejherowo i Ewa Muza z par. Starzyno.

10. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyńskiego Dworu z ul. Granicznej a o sprzątanie kościoła przed uroczystością pierwszej komunii prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.