Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkanocną - 11.04.2021 r.
  1. Dzisiaj Święto Miłosierdzia ustanowione przez Papieża Jana Pawła II w 2000 roku na życzenie Pana Jezusa. Zapraszamy o g. 15.00 do kościoła na wspólną modlitwę w Godzinie Miłosierdzia, w której rozważać będziemy mękę Pana Jezusa i odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

2. Dzisiaj rozpoczyna się też Tydzień Miłosierdzia, który potrwa do 17 kwietnia.  Przez cały ten tydzień zapraszamy do kościoła na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia przed mszą świętą wieczorną.

3. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

4. W środę o g. 18.00 wspólna msza święta dla ministrantów, a po niej spotkanie w kościele.

5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

• II-ga: Krzysztof Brunon Budzisz z par. Mechowo i Magdalena Honorata Budzisz.
    • I-ga: Aleksander Jan Bernacki z par. Mrzezino i Aleksandra Anna Lietzau z par. Starzyno.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyńskiego Dworu z ul. Słonecznej i Tęczowej a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyńskiego Dworu ul. Brzozowa