Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu - 07.03.2021 r.
  1. Papież Franciszek mianował nowego Metropolitę Gdańskiego – Arcybiskupa Tadeusza Wojdę, któremu życzymy wielu Bożych łask i błogosławieństwa.

2. Trwa Wielki Post. W biurze parafialnym nabyć, można paschaliki w cenie 15 zł.

3. Ofiary na kwiaty do Grobów Pańskich można składać: parafianie z Werblini u p. Bojke, parafianie ze St. Dworu u p. Bradtke, a parafianie ze Starzyna, Parszkowa, Radoszewa, Połchówka, Kłanina i Sulicic w biurze parafialnym.

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

5. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Nowa, Krótka i Trzy Gracki a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Żarnowiecka.