Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą - 07.02.2021
  1. W czwartek w kościele, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Międzynarodowy Dzień Chorych. Po mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.

2. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

• III-cia: Arkadiusz Łukasz Muttke z par. Gniewino i Martyna Magdalena Dettlaff z par. Starzyno.

4. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Długa od kapliczki przy ul. Mechowskiej do Leśniczówki, Mechowska i Dominikańska, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Długa od plebani do kapliczki przy ul. Mechowskiej.

5. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Antoniego Pranga, lat 62, z Parszkowa. R.I.P.