Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą - 24.01.2021 r.
  1. Przypominamy, że dzisiaj pierwsze po przerwie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie na razie ciągle w formie online na grupie facebookowej. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 19.30. W przyszłą niedzielę po mszy świętej młodzież odbiera materiały.

2. Spotkanie dla wszystkich ministrantów w środę po mszy świętej wieczornej w kościele.

3. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy wraz z rodzicami do ks. Krzysztofa po mszy świętej.

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

5. W biurze parafialnym można odbierać świece dla dzieci, które przyjmą w tym roku pierwszą komunię świętą.

• I-sza: Arkadiusz Łukasz Muttke z par. Gniewino i Martyna Magdalena Dettlaff z par. Starzyno.
    • III-ga: Adam Marian Okoń z par. Starzyno i Weronika Martyna Płotka z par. Karwia.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Topolowej, Dębowej, Klonowej i Brzozowej, a o sprzątanie i zdjęcie dekoracji świątecznej w kościele w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców z ul. Nowy Świat ze Starzyna