Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu - 29.11.2020
  1. Rozpoczynamy święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 17.00 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami. W biurze parafialnym nabyć można świece Caritas – małe w cenie 10 zł i duże 20 zł. oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta w czwartek od godz. 17.00 do 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.30 w Starzynie. Do chorych z sakramentami świętymi udamy się w piątek i sobotę, prosimy zgłaszać indywidualnie chęć wizyty telefonicznie lub w biurze parafialnym.

3. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

4. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy również kandydatów do sakramentu bierzmowania – prosimy o zapisywanie się w biurze parafialnym.

5. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Magdalenę Abraham, lat 87 z Kłanina. R.I.P.