Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 22.11.2020 r.
  1. Kończymy dzisiaj rok kościelny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.

2. Przypominamy o trwającym przygotowaniu do sakramentu bierzmowania – młodzież bierze udział w spotkaniach zdalnych i odbiera materiały informacyjne od ks. Krzysztofa.

3. Wraz z kandydatami do bierzmowania za-chęcamy wszystkich do podjęcia akcji "Duchowa Adopcja Młodzieży". Dzisiaj po mszy świętej młodzież przed kościołem rozdaje kartoniki ze swoimi imionami i modlitwą do odmawiania za każdego z kandydatów do bierzmowania. Zobowiązanie modlitewne trwa do dnia udzielenia sakramentu bierzmowania w roku 2021. Dziękujemy za wsparcie młodzieży swoją modlitwą

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W dzisiej-szym numerze ostatni kupon konkursowy naszego Jubileuszowego konkursu, który zakończymy wraz z końcem roku liturgicznego i początkiem Adwentu. Zachęcamy do wzięcia udziału.

5. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy również kandydatów do sakramentu bierzmowania – prosimy o zapisywanie się w biurze parafialnym.