Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXXIII niedzielę zwykłą - 15.11.2020 r.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Przypominamy, że młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w katechezach w sposób zdalny poprzez grupę utworzoną na Facebooku według ustalonego kalendarium - do grupy może zapisać się jedynie młodzież. Dla rodziców na stronie internetowej jest utworzona zakładka z informacjami. Młodzież ma obowiązek pilnowania czasu spotkań i wykonywania zadań. Dzisiaj jest ostateczny termin oddawania kart zgłoszeniowych po czym lista będzie zamknięta.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną śpiewem w najbliższy piątek, 20 listopada,  o g. 19.30 do kościoła w Starzynie. Adoracja potrwa około godziny.

4. Prosimy wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Stoczka o odbiór wpłaconej wpłaty za wyjazd.

5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy również kandydatów do sakramentu bierzmowania – prosimy o zapisywanie się w biurze parafialnym.