Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą - 25.10.2020 r.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych.

2. Informujemy, że parafialna pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Stoczku Klasztornym przełożona została na 14 listopada.

3. Dzieci zapraszamy w na spotkania różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00 w kościele w Starzynie.

4. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. Przy wyjściach otrzymać można kartki na wypominki, które będziemy odmawiać w miesiącu listopadzie.

• III-cia: Michał Albert Myszke z par. Strzelno i Anna Zofia Pobłocka z par. Starzyno.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy wyznaczone osoby spośród kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Antoniego Klebba, lat 68, ze Starzyna.