Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą - 18.10.2020 r.
  1. Dziękujemy za ofiary na rzecz Fundacji Jana Pawła II w kwocie 647 zł.

2. Według nowych wytycznych rządu od 17 października powierzchnia naszego Kościoła pozwala na uczestnictwo 45 osób podczas sprawowania liturgii lub adoracji. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu odpowiedniej odległości od siebie.

3. Dzisiaj o godz. 16.30 w parafii w Ostrowie rozpoczyna się kurs przedmałżeński dla dekanatu żarnowieckiego.

4. Dzisiaj po mszy św. o g. 10.00 pierwsze spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (klasy 8. szkoły podstawowej oraz 1. klasy szkoły ponadpodstawowej).

5. Dzieci zapraszamy w tym roku na spotkania różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00 w kościele w Starzynie.

6. W środę o g. 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona śpiewem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Przypominamy, że na czas nieokreślony Ksiądz Biskup Jacek zawiesił spotkania grup duszpasterskich. Na razie nie będzie zatem spotkań dla scholki oraz dla ministrantów. Dzieci zapraszamy na mszę św. o g. 12.00 w niedzielę i zajmowania miejsc w strefie dzieci.

8. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. Przy wyjściach otrzymać można kartki na wypominki, które będziemy odmawiać w miesiącu listopadzie.

9. W sobotę wyruszamy na parafialną pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Stoczku Klasztornym. Prosimy osoby, które nie opłaciły jeszcze wyjazdu o dokonanie wpłaty. Autokar rusza spod kościoła o g. 6.30. Powrót około g. 22.00. Każdy uczestnik musi posiadać maseczkę ochronną na usta i nos.

• II-ga: Michał Albert Myszke z par. Strzelno i Anna Zofia Pobłocka z par. Starzyno.

11. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy wyznaczone osoby spośród kandydatów do sakramentu bierzmowania.