Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXV niedzielę zwykłą - 20.09.2020 r.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci Św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o godz. 12.00, prosimy o obecność pocztów sztandarowych Żywego Różańca i asystę procesyjną. Przygotujmy się na tą uroczystość przez spowiedź świętą, abyśmy mogli przyjąć w ten dzień Pana Jezusa do swojego serca.

2. Spotkanie dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania w środę i piątek po wieczornej mszy świętej. Szczególna okazja do spowiedzi świętej przed uroczystościami w środę i piątek od godz. 17.00 do 18.00.

3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy duchowe przygotowanie do naszego jubileuszowego odpustu poprzez rekolekcje parafialne. Msze święte z nauką rekolekcyjną w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Spotkania Scholki dziecięcej odbywać się będą w piątki o godz. 16.30 w salce na plebanii. Kolejne spotkanie w najbliższy piątek. Zapraszamy dzieci, które uczestniczyły w spotkaniach scholki w ubiegłym roku, ale również nowe dzieci, które chciałyby dołączyć. Rodziców ks. Krzysztof prosi o osobisty kontakt.

5. Ks. Krzysztof cały czas poszukuje osób dorosłych i starszej młodzieży grających na instrumentach lub chcących włączyć się w śpiew. Jednocześnie dziękujemy osobom, które już się zgłosiły.

6. Przypominamy, że w biuletynie trwa Jubileuszowy Konkurs dotyczący historii naszej parafii - odcięte kupony trzeba wrzucić do przygotowanego w kościele pudełka do kolejnej niedzieli włącznie. Zwycięzca zostanie ogłoszony w biuletynie za 2 tygodnie.

7. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

• - II-ga: Dawid Jan Marzejon z par. Starzyno i Grażyna Katarzyna Boldaz par. Chłapowo.

9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a o sprzątanie kościoła w piątek po mszy rannej przed uroczystością ślubną prosimy p. Rogockich , Perszon, Dzierzyńskich i Włodarczyk.

10. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które do tej pory złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony.