Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą - 23.08.2020 r.
  1. Spotkanie dla młodzieży, która we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania w nie-dzielę po mszy świętej o godz. 7.00.

2. We środę uroczystość MB Częstochowskiej – msze święte z odnowieniem Ślubów Ja-snogórskich Narodu o godz. 7.00 i 18.00 w Starzynie i o godz. 17.00 w Werblini.

3. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do przyszłorocznego bierzmowania, a po mszy o godz. 12.00 dla dzieci i dla rodziców przed pierwszą komunią świętą.

4. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

• II-ga: Tomasz Adam Bojke z par. Starzyno i Beata Odżygóźdź z par. Św. Jadwigi Śląskiej z Lęborka.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mło-dzieży bierzmowanej a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy również osoby wyznaczone spośród młodzieży bierzmowanej.

7. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które do tej pory złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony.

8. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Magdalenę Kromlicką, lat 86 ze Starzyna – jej pogrzeb jutro o godz. 10.00. R.I.P.