Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę zwykłą - 26.07.2020 r.
  1. Spotkanie dla młodzieży, która we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania w niedzielę po mszy świętej o godz. 7.00.

2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym Kościół zachęca do podejmowania postanowień abstynencji w intencji naszej Ojczyzny.

3. Do chorych z sakramentami świętymi udamy się 7 i 8 sierpnia.

4. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

• III-cia: Bartosz Michał Budzisz z par. Starzyno i Anna Maria Wensierska z par. Chrystusa Króla Wejherowo;
    • III-cia: Dariusz Piotr Dzierzyński z par. Starzyno i Anna Włodarczyk z par. NMP Królowej Polski Lębork;
    • III-cia: Piotr Artur Rogocki z par. Św. Faustyny Puck i Bernadeta Zofia Perszon z par. Starzyno.

6. Dziękujemy  za  pamięć  i  troskę  o kaplice  w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Skrzypkowskim i Orzeł przed uroczystością ślubną, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Trzy Gracki.

7. Zakończyliśmy montaż alarmu przeciwpożarowego w naszym kościele – Bóg zapłać za instalację panom Danielowi Treder, Adamowi Drzeżdżon i Mateuszowi Wegner oraz wszystkim rodzinom i osobom zaangażowanym w to dzieło.

8. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które do tej pory złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony.