Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę zwykłą - 12.07.2020 r.
  1. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla młodzieży, która we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania.

2. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Werblini i w Starzynie.

3. Jutro kolejne czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Połchówka. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła ze świecami.

4. W miesiącach lipcu i sierpniu dodatkowa msza święta w niedzielę w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00.

5. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

6. Komenda Powiatowa Policji w Pucku apeluje, aby zachować ostrożność i nie dać się oszukać – może do Ciebie zadzwonić OSZUST, który podszywa się pod policjanta lub prokuratora, poinformuje Cię, że są zagrożone Twoje pieniądze w banku lub, że doszło do wypadku bliskiej Ci osoby. Zażąda od Ciebie pieniędzy lub powie, że je zabezpieczy przed kradzieżą. Nie daj się oszukać i pamiętaj! Policja ani prokuratura nigdy nie żąda i nie prosi o pieniądze. Policja ani prokuratura nie zabezpiecza Twoich pieniędzy w gotówce, więc nie wypłacaj ich z konta.

• I-sza: Bartosz Michał Budzisz z par. Starzyno i Anna Maria Wensierska z par. Chrystusa Króla Wejherowo
    • I-sza: Dariusz Piotr Dzierzyński z par. Starzyno i Anna Włodarczyk z par. NMP Królowej Polski Lębork
    • I-sza: Piotr Artur Rogocki z par. Św. Faustyny Puck i Bernadeta Zofia Perszon z par. Starzyno
    • II-ga: Mikołaj Roman Rambiert z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła Puck i Monika Wegner z par. Starzyno
    • II-ga: Marcin Ellwart z par. Starzyno i Karolina Soitz z par. Krokowa
    • III-ga: Grzegorz Dettlaff z par. Starzyno i Alicja Białk z par. Leśniewo.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna – Cegielni i Głuszewa, a w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Żarnowiecka.

9. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które do tej pory złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony. Dziękujemy rodzinom dzieci pierwszokomunijnym za nowe ampułki i nowe naczynia do chrztu świętego. Bóg zapłać za prace malarskie i remontowe na plebani.