Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę zwykłą - 05.07.2020 r.
  1. Z dniem 1 lipca ks. Arcybiskup Metropolita Sławoj Leszek Głódź skierował do nas ks. Krzysztofa Sieniawskiego z par. Bł. Doroty z Mątew z Gdańska Jasień, którego bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.

2. Dzisiaj gościmy kleryków z Gdańska Oliwy – kolekta z niedzieli przeznaczona jest na rzecz Gdańskiego Seminarium Duchownego.

3. Dzisiaj modlimy się razem z Bractwem Brewiarza Świętego. Spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, a za tydzień w Kłaninie, w Werblini i w Starzynie.

4. W sobotę o godz. 15.00 suma odpustowa ku czci Św. Benedykta w Starzyńskim Dworze w intencji mieszkańców.

5. W miesiącach lipcu i sierpniu dodatkowa msza święta w niedzielę w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00.

6. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

7. Zapowiedzi przedślubne: I-sza: Mikołaj Roman Rambiert z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła Puck i Monika Wegner z par. Starzyno; I-sza: Marcin Ellwart z par. Starzyno i Karolina Soitz z par. Krokowa; II-ga: Grzegorz Dettlaff z par. Starzyno i Alicja Białk z par. Leśniewo; III-cia: Mateusz Stawicki z par. Krokowa i Joanna Krzemińska z par. Starzyno; III-cia: Artur Stanisław Orzeł z par. Władysławowo i Agata Teresa Skrzypkowska z par. Starzyno.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Spokojnej, Ogrodowej i Puckiej, a w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna – Cegielnia i Głuszewo.

9. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które do tej pory złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony.

10. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Stanisław Kortas lat 72 z Radoszewa, śp. Jan Konkol, lat 74 z Łebcza i śp. Irena Frank lat 89 z Werblini - jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00 we Władysławowie. R.I.P.