Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę zwykłą - 28.06.2020 r.
  1. Serdecznie dziękujemy za posługę w naszej parafii ks. Sebastianowi, życząc Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. W przyszłą niedzielę w czasie mszy o godz. 8.30 i 12.00 powitamy ks. Krzysztofa Sieniawskiego.

2. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków z Gdańska Oliwy – kolekta z niedzieli przeznaczona będzie na rzecz Gdańskiego Seminarium Duchownego.

3. Za tydzień w niedzielę modlimy się razem z Bractwem Brewiarza Świętego – spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta w czwartek od godz. 17.00–18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.30 w Starzynie. W piątek i w sobotę kapłani odwiedzą chorych z sakramentami świętymi.

5. W miesiącach lipcu i sierpniu dodatkowa msza święta w niedzielę w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00

6. Młodzież klas ósmych, która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania może odbierać w biurze parafialnym kartki na pierwszy piątek, który rozpoczniemy od miesiąca lipca. W biurze parafialnym można też bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.

7. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
    • I-sza: Grzegorz Dettlaff z par. Starzyno i Alicja Białk z par. Leśniewo.
    • II-ga: Mateusz Stawicki z par. Krokowa i Joanna Krzemińska z par. Starzyno.
    • II-ga: Artur Stanisław Orzeł z par. Władysławowo i Agata Teresa Skrzypkowska z par. Starzyno.

9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. W sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców ul. Spokojnej, Ogrodowej i Puckiej ze Starzyna.

10. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które złożyły ofiarę na rzecz nowego ołtarza i ambony, oraz na śmieci z cmentarza na zakończenie II kwartału.