Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę zwykłą - 21.06.2020 r.
  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w Oktawie uroczystości Bożego Ciała i za udekorowanie naszych domów.

2. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętych o godz. 8.30 i 12.00 podziękujemy za posługę w naszej parafii ks. Sebastianowi, któremu życzymy wszelkiej Bożej łaski i błogosławieństwa.

3. Młodzież klas ósmych, która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania może odbierać w biurze parafialnym kartki na pierwszy piątek, który rozpoczniemy od miesiąca lipca. W biurze parafialnym można też bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.

4. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

5. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie na plebanii dla scholki parafialnej.

• I-sza: Mateusz Stawicki z par. Krokowa i Joanna Krzemińska z par. Starzyno.
    • I-sza: Artur Stanisław Orzeł z par. Władysławowo i Agata Teresa Skrzypkowska z par. Starzyno.
    • III-cia: Arkadiusz Marek Selonke i Bernadeta Weronika Sluzewska z par. Starzyno.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Kulwickim, Albeckim, Zych i Stolarskim, a w piątek po mszy porannej prosimy państwa Selonke i Sluzewskich przed uroczystością ślubną.

8. W związku z obchodami 800-lecia powstania naszej parafii i uroczystością odpustową zamierzamy wspólnie ufundować ołtarz wraz z ambonką. Przed nami prawie cztery miesiące, dlatego zachęcamy wszystkich Parafian do aktywnego włączenia się w przygotowanie Jubileuszu. Prosimy o składanie ofiar na ten cel - każdy z nas może dołożyć „cegiełkę”. Ofiary można składać w biurze parafialnym, na tacę, do skarbonki lub na konto parafialne. Szczegółowe informacje w biuletynie, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

9. Kolekta w przyszłą niedzielę na zakończenie drugiego kwartału na śmieci z cmentarza – Bóg zapłać.