Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę zwykłą - 14.06.2020 r.
  1. Do piątku trwa Oktawa Bożego Ciała - nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesjami w Werblini i w Starzynie będzie po wieczornych mszach świętych. W tych dniach zapraszamy do uczestnictwa młodzież i dzieci a zwłaszcza te, które przyjęły pierwszą komunię świętą. W piątek święto patronalne obchodzi kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa w Werblini – w tym dniu nie obowiązuje post.

2. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

3. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie na plebanii dla scholki parafialnej.

• II-ga: Arkadiusz Marek Selonke i Bernadeta Weronika Sluzewska z par. Starzyno.
    • III-cia: Denis Sobota z par. Starzyno i Marcelina Pasternacka z par. Kębłowo.

5. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Słoneczna, a we czwartek po mszy porannej przed uroczystościami ślubnymi prosimy rodziny państwa Kulwickich, Albeckich, Zych i Stolarskich. Dziękujemy pani Katarzynie Boguckiej za pomoc przy wystroju kościoła parafialnego.

6. Dzisiaj odpust obchodzi parafia Św. Antoniego z Padwy w Karwi.

7. W związku z obchodami 800-lecia powstania naszej parafii i uroczystością odpustową zamierzamy wspólnie ufundować ołtarz wraz z ambonką. Przed nami prawie cztery miesiące, dlatego zachęcamy wszystkich Parafian do aktywnego włączenia się w przygotowanie Jubileuszu. Prosimy o składanie ofiar na ten cel - każdy z nas może dołożyć „cegiełkę”. Szczegółowe informacje w biuletynie, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.