Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej - 07.06.2020r.
  1. Dzisiaj uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. W czwartek uroczystość Bożego Ciała – msze święte w układzie niedzielnym – po każdej mszy świętej procesja wokół kościoła i kaplicy z błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu. W Oktawie msze święte z procesjami w Werblini i w Starzynie.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

4. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny”.

• I-sza: Arkadiusz Marek Selonke i Bernadeta Weronika Sluzewska z par. Starzyno.
    • II-ga: Denis Sobota z par. Starzyno i Marcelina Pasternacka z par. Kębłowo.

6. W najbliższy wtorek 9 czerwca po mszy świętej wieczornej zapraszamy na plebanię Radę Parafialną i Radę Ekonomiczną.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Lipowa strona parzysta, a w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Słoneczna.

8. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Stefana Miłosz, lat 73 z Kłanina. R.I.P.