Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 31.05.2020 r.
  1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.30   w Starzynie. W piątek i w sobotę kapłani mogą odwiedzić chorych, tych zgłoszonych na stałe, ale prosimy to przemyśleć i zgłaszać indywidualnie chęć wizyty w biurze parafialnym do środy włącznie.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

4. Przy wyjściu bocznym z kościoła do nabycia „Głos Michała Archanioła”, „Gość Niedzielny” oraz „Galilea”.

• I-sza: Denis Sobota z par. Starzyno i Marcelina Pasternacka z par. Kębłowo.
    • III-cia: Łukasz Marcin Albecki i Beata Kulwicka z par. Starzyno.
    • III-cia: Tomasz Szulc z par. Mrzezino i Aleksandra Klein z par. Starzyno.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyna ul. Lipowa strona parzysta.

7. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Stefanię Semmerling, lat 82 z Radoszewa. R.I.P.