Drukuj
Odsłony: 711
 1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek  o godz. 16.00 w Werblini, a o godz. 17.30 w Starzynie.
   
 2. W następny poniedziałek 8 lipca gościć będziemy na półkoloniach dzieci i młodzież wraz z opiekunami z parafii Chrystusa Króla z Wejherowa – osoby które zechciałyby ofiarować napoje bądź upiec ciasta prosimy o kontakt w biurze parafialnym.
   
 3. W miesiącach lipcu i sierpniu dodatkowa msza święta w niedzielę w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00. Za tydzień msza odprawiona zostanie w kaplicy von Grassów. 
   
 4. Do chorych z sakramentami świętymi udamy się w miesiącu sierpniu.
   
 5. W związku z pilną potrzebą wyposażenia wieży, strychu i dachu kościoła w alarm przeciwpożarowy prosimy o dalsze składanie ofiar na ten cel, jednocześnie dziękujemy rodzinom które do tej pory złożyły datek na tę inwestycję. Bóg zapałać.
   
 6. W najbliższym czasie:
  • 20 lipca (sobota) o godz. 15.00 w St. Dworze msza święta odpustowa ku czci Św. Benedykta, a następnie festyn na placu wiejskim,
  • 21 lipca (niedziela) pielgrzymka rowerowa na odpust MB Szkaplerznej w Swarzewie,
    
 7. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów - „Głos Michała Archanioła”. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku, Teatr Blaszany Bębenek i OSP Starzyno zapraszają wszystkie dzieci w dniu 4 lipca (czwartek) 2019r o godz. 10.00 do remizy OSP Starzyno na przedstawienie pod tytułem „Dzwonnik z Notre Dame”. 
   
 8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Połchówko domy po lewej stronie w kierunku na Świecino, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Połchówko domy po prawej stronie w kierunku na Świecino. Dzisiejsza kolekta na zakończenie drugiego kwartału na śmieci z cmentarza – Bóg zapłać.
   
 9. Z naszej parafii pożegnaliśmy śp. Bernadetę Leman, lat 70, zam. w Gdyni.