Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego - 02.06.2019r.
  1. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 12.00 modlimy się razem z Bractwem Brewiarza Świętego, spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.00 w Werblini, a o godz. 17.30 w Starzynie, ks. Jan odwiedzi chorych z sakramentami świętymi w piątek, a ks. Sebastian w sobotę.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.

4. W dniach 15 – 16 czerwca odbędzie się pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską na uroczystości Trójcy Przenajświętszej.

5. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie na plebani dla scholki.

6. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów - „Głos Michała Archanioła”.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radoszewo Wybudowania, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Radoszewo Topolowa 1 i 9.
  • czwartek, 15 sierpień 2019
    Dyspensa na piątek – 16 sierpnia 2019

Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 16 sierpnia br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

• środa, 19 czerwiec 2019
    Dyspensa na piątek – 21 czerwca 2019

Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 21 czerwca br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

• piątek, 22 luty 2019
    Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.