Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą- 17.02.2019r.
 1. Nasza parafia z ks. Sebastianem organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów Ziemi Włoskiej w terminie 17 - 25 maj 2019 roku. Zapisy i informacje w biurze parafialnym i na tablicy ogłoszeń.
   
 2. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.
   
 3. Dzisiaj w godz. 8.00 do 20.00 w gminie Puck odbywają się wybory Sołtysa. Zapraszamy do lokali wyborczych:
  • Starzyno – Szkoła Podstawowa,
  • Werblinia – Szkoła Podstawowa,
  • Starzyński Dwór – Świetlica Wiejska,
  • Radoszewo – WKK „Kuźnia”.
    
 4. We czwartek 28 lutego o godz. 18.00 w sali OSP Starzyno odbędą się pierwsze zajęcia taneczne „Zumba”. Serdecznie zapraszamy.
   
 5. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Długiej od apteki do plebani ze Starzyna, a o sprzątanie kościoła po mszy porannej w sobotę prosimy mieszkańców ul. Lipowej ze Starzyna.
   
 6. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Barbarę Gaffke lat 63, ze Starzyńskiego Dworu.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • środa, 19 czerwiec 2019
  Dyspensa na piątek – 21 czerwca 2019

  Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 21 czerwca br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 • piątek, 22 luty 2019
  Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

  Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.

 • niedziela, 6 styczeń 2019
  Budujący się kościół w Ostrowie

  Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.