Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą - 03.02.2019r.
  1. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie w czasie kolęd i za wszystkie ofiary na cele diecezjalne i parafialne

2. Dzisiaj w czasie mszy świętych o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa pod dyrekcją pana Grzegorza Karłowicza.

3. Jutro dzień św. Błażeja – po mszach świętych błogosławieństwo świec od chorób gardła.

4. We wtorek po mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.

5. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

6. W przyszłą niedzielę spotkania różańcowe w Kłaninie Starzynie i w Werblini.

7. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie i zdjęcie dekoracji świątecznej w kościele mieszkańcom z ul. Nowy Świat ze Starzyna, a o sprzątanie kościoła po mszy porannej w sobotę prosimy mieszkańców ul. Długa od plebanii do kapliczki przy ul. Mechowskiej ze Starzyna.
  • piątek, 22 luty 2019
    Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.

• niedziela, 6 styczeń 2019
    Budujący się kościół w Ostrowie

Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.

• niedziela, 30 grudzień 2018
    Anno Domini 2018 w starzyńskiej parafii

Czas upływa bardzo szybko. Zbliżamy się już do końca roku. Kiedy kończymy jakiś okres w naszym życiu, zadajemy sobie pytanie: "jaki właściwie był ten czas?" Koniec grudnia skłania nas do pewnego podsumowania z rodzaju "jaki był ten czas dla mnie, dla mojej rodziny, dla mojej parafii?"