Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 22.01.2017r.
  1. Gościmy dzisiaj na mszach świętych o godz. 10.00 i 12.00 chór „Morzanie” z Kosakowa z koncertem kolęd.

2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po mszy o 12.00 dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.

3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła”.

4. Plan kolęd na najbliższy czas jest następujący:
    • Poniedziałek – Starzyno ul. Długa od apteki do pelbani (od godz. 13.00),
    • Wtorek – Starzyno ul. Żarnowiecka strona parzysta (od godz. 13.00),
    • Środa – Starzyno ul. Kościelna (od godz. 13.00), ul. Krótka (od godz. 19.00),
    • Czwartek – Starzyno ul. Długa od plebani do kapliczki przy ul. Mechowskiej (od godz. 13.00),
    • Piątek – Starzyno ul. Lipowa strona parzysta (od godz. 13.00), strona nieparzysta (godz. 19.00),
    • Sobota – Starzyno ul. Nowa (od godz. 9.00),

• I-sza: Marcin Józef Styn i Marta Maria Zmarzła-Styn z par. Starzyno.

6. Koło Gospodyń Wiejskich w Starzynie wraz z parafią Starzyno ogłasza zbiórkę książek używanych jak i nowych aby powiększyć i uatrakcyjnić zbiory naszej starzyńskiej biblioteki. Zachęcamy do oddawania przeczytanych, niepotrzebnych książek, zwłaszcza lektur oraz powieści. Książki można przynosić do końca miesiąca na plebanię. Dziękujemy za włączenie się do szczytnej akcji.

7. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w gm. Puck wraz z KGW Starzyno zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne pt.: „Żółta ciżemka”, które odbędzie się 24 stycznia (wtorek) o godz. 17.00 w remizie OSP w Starzynie. Wstęp wolny.

8. Koło Gospodyń Wiejskich w Starzynie wraz z Parafią Starzyno oraz  OSP serdecznie zapraszają na dziecięcy bal przebierańców – dzieci do klasy 4 włącznie, który odbędzie się 27 stycznia od godz. 16.00 do 19.00 w remizie OSP w Starzynie. Rodziców którzy zechcieliby przynieść napoje, owoce, słodycze prosimy o kontakt z Joanną Liss, tel 510 253 607.

9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Nędza i Rutha, a o sprzątanie kościoła prosimy państwa Drawc i Szewczyk przed uroczystością ślubną.