Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 26.12.2016r. - II ŚWIĘTO / ŚWIĘTY SZCZEPAN
  1. O przyszłej niedzieli 1-go stycznia zmiana układu mszy świętych niedzielnych – msza święta o godz. 8.30 w Werblini, a msze codzienne w Werblini o godz. 17.00.

2. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła” - w środku specjalny dodatek dla dzieci. Osoby, które chciałyby odmawiać brewiarz mogą go bezpłatnie otrzymać w biurze parafialnym.

3. W przyszłą niedzielę na godz. 12.00 zapraszamy osoby odmawiające brewiarz.

4. Msze święte na zakończenie roku 31 grudnia o godz. 7.00, 8.30 Werblinia i o 18.00.

5. Plan kolęd na najbliższy czas jest następujący:
    • Wtorek – Parszkowo (od godz. 11.00),
    • Środa – Połchówko – prawa strona w kierunku na Świecino (od godz. 13.00), Pałac (od godz. 19.00),
    • Czwartek – Połchówko – lewa strona w kierunku na Świecino (od godz. 13.00), Blok (od godz. 19.00),
    • Piątek – Radoszewo – Topolowa 39 i Kłanińska 6 (od godz. 13.00), Topolowa 1 (od godz. 19.00),
    • Sobota – Topolowa 9 (od godz. 11.00).

• I-sza: Łukasz Paweł Drafz z par. Tyłowo i Natalia Magdalena Szewczyk z par. Starzyno.
    • III-cia: Mateusz Bartłomiej Hintzke z par. Starzyno i Natalia Danuta Czwatschka  z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za  ustawienie szopki betlejemskiej, dekorację choinek i sprzątanie kościoła parzystej część ulicy Nowy Świat ze Starzyna, a na piątek po mszy wieczornej prosimy o sprzątanie kościoła państwo Fleming, Kulka i Lieske ze Starzyna.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Bradtke, lat 59, ze Starzyńskiego Dworu.